Łatwy system zarządzania stroną

Marzysz o stronie, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Tworzę strony w Webflow i Wordpress (przez Bricks Builder). Dzięki temu razem ze stroną otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony.

zarządzanie zawartością strony

Co czujesz, kiedy nadchodzi moment, by zmienić coś na stronie albo dodać nową treść?

Wielu właścicieli firm czuje frustrację. Rozumiem to. Masz dużo ważniejszych spraw do załatwienia i aktualizacja strony nie jest czymś, na co chcesz tracić czas. A często niestety zarządzanie stroną zajmuje dużo czasu.
Większość systemów zarządzania treścią strony (CMS), które istnienie na rynku sprawiają jest skomplikowana i nieprzyjemna w użyciu.
zarządzanie zawartością strony - frustracja

Aktualizacja strony nie musi być ani trudna ani pochłaniać masy czasu

łatwe zarządzanie zawartością strony
Webflow i Bricks Builder (Wordpress) udostępniają wizualne edytory stron, dzięki którym edycja treści i zdjęć jest szybka, łatwa i przyjemna.
Webflow dodatkowo zdejmuje z Ciebie wszystkie obowiązki administracyjne. Nie musisz martwić się bezpieczeństwem, certyfikatem SSL, aktualizowaniem komponentów. Webflow wszystkim zajmie się za Ciebie.

Dzięki łatwemu systemowi zarządzania treścią strony:

01. Będziesz mieć więcej czasu na zajmowanie się innymi sprawami firmy
02. Na myśl o tym, że musisz dodać coś na stronę nie będziesz odczuwać ani stresu ani frustracji, bo będziesz mieć świadomość, że to bardzo łatwe
03. Nie będziesz musiał płacić nikomu z zewnątrz za aktualizowanie strony, a w przypadku Webflow także za administracje
04. Zyskasz spokój ducha

Strona w Webflow z najłatwiejszym i najnowocześniejszym systemem zarządzania

Jeśli wykupisz hosting Webflow, otrzymasz wizualny edytor zawartości strony (CMS), który pozwoli Ci na łatwe i szybkie aktualizowanie zawartości strony. Wystarczy, że klikniesz na element, aby go zmienić, a każdą zmianę, którą wprowadzisz, zobaczysz od razu na ekranie.
Administrowanie stroną w Webflow jest łatwe i intuicyjne, ale co ważniejsze w zasadzie nie wymaga od Ciebie żadnej pracy. Brak konieczności aktualizacji czegokolwiek, instalacji dodatkowego oprogramowania i problemów z którymi trzeba sobie radzić. Webflow wszystkim zajmie się za Ciebie.
zarządzanie zawartością strony - Webflow

Strona na Wordpress w Bricks Builder z łatwym systemem edycji

zarządzanie zawartością strony - Worspress Bricks Builder
Bricks Builder, podobnie jak Webflow, udostępnia wizualny edytor zawartości strony, który pozwoli Ci na intuicyjne i szybkie wprowadzanie zmian na stronie. Wystarczy, że klikniesz na element, aby go zmienić, a każdą zmianę, którą wprowadzisz, zobaczysz od razu na ekranie.
Dodawanie nowej treści odbywa się tu jednak przez Wordpress. Nie martw się jednak. Przygotuję dla Ciebie Wordpress w taki sposób, że dodawanie nowych treści będzie łatwe i szybkie.

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam stronę internetową:

strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo
Zarządzanie stroną internetową nie musi być trudne. Możesz mieć łatwy, szybki i intuicyjny system edycji treści.

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności