Projektowanie stron internetowych

Chcesz, aby Twoja strona internetowa prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi, Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.

projektowanie stron internetowych

Masz tylko jedną szansę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie na użytkownikach

W realnym świecie jeśli Twoja firma zrobi nienajlepsze pierwsze wrażenie na kliencie, możesz je naprawić rozmową. Twoja strona internetowa ma tylko jedną szansę, aby wywrzeć dobre wrażenie na kliencie. Jeśli użytkownik odbierze Twoją stronę www jako nieestetyczną, nieczytelną czy trudną w obsłudze, wyjdzie z niej i już nie wróci.
Co więcej jeśli w ciągu 15 sekund od wejścia na Twoją stronę internetową, klient nie zrozumie, że Twoja oferta może mu pomóc, opuści Twoją stronę i będzie szukał rozwiązania swoich problemów na stronach konkurencji.
projektowanie stron internetowych - pierwsze wrażenie

Zasługujesz na to, aby mieć stronę internetową, która będzie Cię wyróżniała na tle konkurencji i generowała klientów

projektowanie stron internetowych - wyróżnij się na tle konkurencji
Zaprojektuję dla Ciebie nowoczesną i profesjonalną stronę internetową, która nie tylko będzie wyglądała pięknie i unikalnie, ale przedstawiała Twoją ofertę w atrakcyjny i zrozumiały dla Twoich klientów sposób.
Projekt będzie oparty na strategii marketingowej, którą przygotuję specjalnie dla Twojej firmy, opierając się na potrzebach i problemach Twoich klientów, tak aby jej przekaz trafiał do nich i zachęcał do podjęcia działania.

Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej i dopasowana do Twojej firmy stronie internetowej:

01. Wyróżnisz się na tle konkurencji i przyciągniesz uwagę użytkowników
02. Twoja firma będzie wzbudzała zaufanie
03. Twoja strona będzie przyjazna użytkownikom - łatwa w nawigacji, czytelna i intuicyjna
04. Zwiększysz konwersję - użytkownicy będą częściej podejmowali na stronie działania, których oczekujesz (czyli np. rezerwowali Twoje usługi)

3 kroki do nowej strony internetowej:

1. Wyślij do mnie wiadomość

W treści wiadomości napisz jakiej strony internetowej potrzebujesz. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin, by zadać Ci dodatkowe pytania lub umówić rozmowę telefoniczną lub spotkanie video przez Zoom, jeśli taka forma kontaktu będzie dla Ciebie wygodniejsza. Ta faza jest całkowicie darmowa i to Ty decydujesz jaką będzie miała formę (jeśli wolisz od razu porozmawiać przez Zoom lub telefon, zamiast wysyłać wiadomość, możesz umówić się na rozmowę przez stronę kontaktową).

2. Projektowanie strony internetowej

Na początku przygotuję najlepszą dla Twojego biznesu strategię, dzięki której strona internetowa będzie realizowała Twoje cele i oczekiwania. Następnie napiszę teksty na Twoją stronę i stworzę makietę strony, która będzie przedstawiała układ strony. W kolejnym etapie przygotuję graficzny projekt strony, a gdy go zaakceptujesz, zbuduję Twoją stronę w Webflow lub w Wordpress. Kiedy strona będzie gotowa, otrzymasz ode mnie film, w którym krok po kroku wyjaśnię, jak aktualizować stronę i nią zarządzać.

3. Zdobądź więcej klientów

Twoja nowa strona Internetowa będzie pracowała aktywnie przez 24h na dobę generując nowych klientów i zysk. Co więcej administrowanie nią i aktualizowanie jej zawartości będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią, który dla Ciebie przygotuję.

Przewodnik po stylach

W trakcie pracy nad stroną otrzymasz ode mnie makietę Twojej strony internetowej i jej projekt graficzny, a po zakończeniu prac nad stroną przewodnik po stylach.
Przewodnik po stylach (w formie pdf) będzie zawierał zestaw czcionek, kolorów i grafik, które użyłam na stronie. Przewodnik po stylach pomoże Ci w stworzeniu spójnego wizerunku marki. Możesz go wykorzystać np. na social mediach lub w drukowanych materiałach.
budowanie marki - przekaz
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności