SEO

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby Twoja firma była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

seo - optymalizacja strony internetowej

Jeśli Twoja strona internetowa będzie widoczna w sieci, łatwiej dotrzesz do klientów

Jeśli chcesz wykorzystać cały potencjał swojej strony, musisz zajmować jak najwyższe miejsce w przeglądarkach internetowych.
SEO, czyli optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek, jest bardzo ważnym elementem strategii marketingowej. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik i narzędzi, Twoja strona może pojawić się na samych szczytach wyników wyszukiwania Google, przyciągając więcej potencjalnych klientów.
Zwiększając widoczność strony w Internecie, zwiększysz też ruch i szanse na pozyskanie nowych klientów.
seo - optymalizacja strony

Dzięki SEO - optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek

01. Będziesz mogła / mógł poświęcać mniej czasu na poszukiwanie klientów - klienci będą sami znajdowali Cię w internecie
02. Nie będziesz musiała / musiał inwestować w płatne reklamy Google
03. Wzmocnisz autorytet swojej firmy i zaufanie klientów

Jak podniesiemy ranking Twojej strony w wyszukiwarkach

1. Słowa kluczowe

Pomogę Ci wybrać słowa kluczowe, pod którym Twoja strona będzie miała realną szasnę zająć miejsce na szczycie rankingu Google

2. Optymalizacja strony

Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem słów kluczowych. Doradzę również jaki pod strony i landing page warto dodać do strony, aby zwiększyć jej szansę w wyszukiwarkach.

3. Skok w rankingu Google

SEO to proces długofalowy. Otrzymasz ode mnie listę zadań, które możesz wykonać samodzielnie w kolejnych miesiącach, aby pomóc stronie piąć się w rankingach wyszukiwarek.

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam stronę internetową:

strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo
Zwiększ swoją szansę na sukces i zadbaj o lepszą widoczność swojej strony internetowej w wyszukiwarkach

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności