Budowanie przekazu marki

Chcesz przekonać klientów, że Twoja firma może im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.

budowanie marki

Stwórz przekaz marki, który trafi do Twoich klientów

Czy Twoja firma jest w stanie przekazać klientom, jaką wartość mają usługi, które oferujesz? Jak to, czym się zajmujesz, może pomóc im rozwiązać problemy?
Jeśli nie rozumiesz, czego pragną Twoi klienci i z jakimi problemami się zmagają, może być Ci trudno do nich dotrzeć. Marka to coś więcej niż wizualna prezentacja. To także przekaz, który reprezentuje Twoją ofertę.
Jeśli pomożesz klientowi zrozumieć dlaczego to, co oferujesz jest dla niego ważne i dlaczego tego potrzebuje, zobaczy, że dzięki Twoim usługom może osiągnąć korzyści i wybierze Twoją firmę.
budowanie marki - przekaz

Dopasowany do klientów i zrozumiały przekaz marki sprawi, że:

01. Twoja firma będzie odróżniała się od innych firm z tej samej branży, więc klienci ją zapamiętają
02. Klienci zrozumieją, jakie korzyści odniosą, wybierając Twoją ofertę
03. Twoja firma zyska więcej klientów, ponieważ Twój przekaz będzie motywował ludzi do podjęcia działania
04. Klienci zaufają Twojej firmie

Jak wspólnie stworzymy przekaz Twojej marki:

1. Darmowa rozmowa wstępna

Kliknij na przycisk "Skontaktuj się ze mną" i wypełnij formularz kontaktowy. Odpiszę Ci w ciągu 48 godzin, aby ustalić termin i formę darmowej rozmowy wstępnej. Podczas rozmowy zadam Ci kilka pytań i opowiem o tym, jak będzie przebiegał proces budowania przekazu marki.

2. Sesja strategiczna

Aby zbudować przekaz Twojej marki muszę dobrze poznać Twoją firmę i klientów. Odbędziemy więc sesję strategiczną (przez video rozmowę lub jeśli wolisz, rozmowę telefoniczną). Podczas tej sesji zadam Ci pytania, które pomogą mi zrozumieć to, czym zajmuje się Twoja firma, co oferuje i kim są jej klienci.

3. Podręcznik przekazu marki

Dzięki informacjom, które zbiorę podczas sesji strategicznej, będę w stanie stworzyć nowy przekaz Twojej marki. Dzięki niemu Twoi klienci będą w stanie zrozumieć, co oferujesz i dlaczego Twoje usługi mają dla nich znaczenie. Przekaz marki otrzymasz ode mnie w formie podręcznika pdf.

Cena stworzenia przekazu marki (łącznie z podręcznikiem pdf)

01. Jako osobna usługa:

Od 500 - 600zł. w zależności tego, czym zajmuje się Twoja firma.

02. Razem ze stroną internetową:

Klienci, którzy skorzystają z moich usług, jako projektanta stron internetowych, otrzymają przekaz marki, w cenie usługi. Mój cennik stron internetowych znajdziesz tutaj: Ile kosztuje strona internetowa w 2023.

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam stronę internetową:

strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo
Stwórzmy razem przekaz marki, który przemówi do Twoich klientów

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności