Profesjonalne strony internetowe dla firm

Pomogę Ci przekształcić stronę internetową w efektywną maszynę marketingową, która będzie pracowała dla Twojej firmy 24 godziny na dobę, zmieniając odwiedzających w klientów.

strony internetowe dla firm - Karolina Pobłocka

Wiele firm ma problemy z pozyskiwaniem klientów przez strony internetowe

01. Masz wrażenie, że Twoja strona internetowa nie wyróżnia Cię na tle konkurencji?
02. Nie jesteś pewna/pewien czy Twoja strona wygląda profesjonalnie?
03. Nie masz pojęcia, co umieścić na stronie internetowej, by przyciągnąć uwagę użytkowników?
04. Nie wiesz, jak napisać teksty na stronę, by Twój przekaz trafił do klientów?
05. Klienci nie mogą znaleźć strony Twojej firmy w Internecie?

Pomogę Ci zmienić stronę www Twojej firmy w efektywną maszynę marketingową, wykorzystując:

Strategia

Przekaz marki

Chcesz przekonać klientów, że Twoja firma może im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.
Strategia

Strategia

Nie wiesz, co umieścić na stronie internetowej, żeby przekonać klientów do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.
Copywriting

Copywriting

Chcesz, aby teksty na stronie przemawiały do klientów, ale nie wiesz, jak je napisać lub nie masz na to czasu? Stworzę na Twoją stronę teksty, które trafią do umysłów i serc Twoich klientów, sprawiając, że będą korzystali z Twoich usług.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Chcesz, aby Twoja strona internetowa prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi, Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.
Webflow

Łatwy system zarządzania stroną

Marzysz o stronie, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Tworzę strony w Webflow i Wordpress  (przez Bricks Builder). Dzięki temu razem ze stroną otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony.
SEO

SEO

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby Twoja firma była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

Skuteczna strona internetowa to klucz do sukcesu Twojej firmy:

01. Wyróżnij się na tle konkurencji
02. Zyskaj wiarygodność i zaufanie klientów
03. Zwiększ sprzedaż swoich usług
04. Śpij spokojnie wiedząc, że nawet kiedy Ty nie pracujesz, Twoja strona pracuje dla Ciebie

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których firm zaprojektowałam strony www:

strona internetowa dla trik - opinia

Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Rozumiem, jak frustrujące jest to, że Twoja firma nie rozwija się tak szybko, jak tego pragniesz. Usługi, ktore oferujesz mogą przynieść korzyści wielu ludziom i tworząc stronę internetową miałaś/miałeś nadzieję, że będzie ona generowała klientów. Tymczasem czas płynie, a niewiele się dzieje.
Pomagam właścicielom firm takich jak Twoja, pozyskiwać klientów poprzez strony internetowe, zmieniając je w strategiczne narzędzia marketingowe, które trafiają przekazem do klientów.
Strony internetowe dla firm certyfikat Flux

Proces tworzenia stron www krok po kroku:

1. Opracowanie strategii

Pracę nad stworzeniem strony internetowej rozpoczynam zawsze od opracowania strategii, dzięki której Twoja witryna  będzie realizowała cele, które przed nią stawiasz. Dlatego kiedy podpiszemy umowę, odbędziemy sesję strategiczną (przez telefon, video rozmowę lub e-mailowo)

2. Unikalny projekt strony

Na podstawie informacji, które uzyskam podczas sesji strategicznej napiszę teksty na Twoją stronę internetową i stworzę makietę, która będzie przedstawiała układ strony. Następnie przygotuję graficzny projekt strony, a kiedy go zatwierdzisz, zbuduję Twoją stronę w Webflow lub w WordPress.

3. Pozyskuj więcej klientów

Twoja strona Internetowa będzie pracowała aktywnie przez 24h na dobę generując nowych klientów i zysk. Co więcej administrowanie nią i aktualizowanie jej zawartości będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią, który dla Ciebie przygotuję (otrzymasz ode mnie też film szkoleniowy).

Strona internetowa Twojej firmy przed i po tym, jak zaczniemy współpracować:

Przed
Strona pokazuje ofertę Twojej firmy
Po
Strona zachęca użytkowników, aby korzystali z oferty Twojej firmy
Przed
Strona opowiada o Twojej firmie
Po
Strona prezentuje Twoją firmę jako autorytet
Przed
Oferta Twojej firmy jest niezrozumiała dla klientów
Po
Oferta Twojej firmy jest czytelna i łatwa do zrozumienia

Projektowanie i tworzenie stron www dla firm - najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje strona firmowa?

faq-otworz

Po co firmie strona internetowa?

faq-otworz

Kto tworzy strony internetowe?

faq-otworz

Jaka strona internetowa jest najlepsza?

faq-otworz

Czy warto wykorzystać darmowy szablon strony internetowej?

faq-otworz

Czy mogę mieć darmową stronę internetową z własną domeną?

faq-otworz

Jakie są rodzaje stron internetowych?

faq-otworz
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by strona www Twojej firmy generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na stronie internetowej swojej firmy. Zajmie Ci to tylko kilka sekund, a porady które otrzymasz pomogą Ci podnieść konwersję.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności