Moje portfolio

Wszystkie strony internetowe zostały zaprojektowane indywidualnie dla klientów, z którymi pracowałam. Nie korzystam z szablonów. Strona, którą dla Ciebie stworzę będzie unikalna i wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

portfolio projektanta stron internetowych

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

05
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psycholog

06
Projekt graficzny, budowa w wiX

MN Consulting

07
Projekt graficzny, budowa w wiX

Instytut Rozwoju W Przestrzeni

08
Projekt graficzny, budowa w wiX

Psycholożka, psychoterapeutka

09
Projekt graficzny, budowa w webflow

Biuro podróży: PlanCo

10
Projekt graficzny, budowa w webflow

Kawiarnia: Serce w Filiżance

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam strony internetowe:

strona internetowa dla trik - opinia

Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo

Jesteś wyjątkową osobą i Twoja strona internetowa też powinna być wyjątkowa:

Strategia

Strategia

Przedstawię Twoją ofertę w taki sposób, by klienci uświadomili sobie, że to właśnie Twojej usługi potrzebują. Moje podejście jest oparte na marketingowym modelu Story Brand. Nikt nie lubi reklamy, ale wszyscy kochamy dobre historie.
Copywriting

Copywriting

Wygląd strony internetowej jest ważny, ale to słowa zwiększają sprzedaż. Zredaguję (lub napiszę) teksty w taki sposób, aby opowiadały o Twojej ofercie w ciekawy i zrozumiały sposób.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Przygotuję dla Ciebie unikalny projekt strony internetowej, który w atrakcyjny sposób zaprezentuje Twoją firmy i jej ofertę. Dzięki temu przyciągniesz nowych klientów.
Webflow

Webflow

Buduję strony w Webflow. To oznacza, że Twoja strona będzie szybka, bezpieczna oraz łatwa w obsłudze i aktualizacji, dzięki nowoczesnemu edytorowi CMS. (Jeśli preferujesz Wordpress, mogę eksportować stronę na Wordpress, ale zanim podejmiesz decyzję sprawdź zalety Webflow tutaj.)
UX

UX

Zadbam o to, by Twoja strona internetowa wyglądała dobrze na wszystkich urządzeniach, była łatwa w nawigacji oraz aby użytkownicy szybko mogli znaleźć na niej potrzebne informacje. Dzięki temu klienci będą przeglądali Twoją stronę z przyjemnością i chętnie wracali.
SEO

SEO

Zadbam o optymalizację Twojej strony pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO).
Korzystam z wiedzy zagranicznych projektantów, śledzę nowe trendy i wiem, jak sprawić, by Twoja strona internetowa wyróżniała się na tle innych

3 kroki do nowej strony internetowej:

1. Skontaktuj się ze mną

W formularzu napisz jakiej strony internetowej potrzebujesz. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin, by zadać Ci dodatkowe pytania lub umówić rozmowę telefoniczną lub spotkanie video przez Zoom, jeśli taka forma kontaktu będzie dla Ciebie wygodniejsza. Ta faza jest całkowicie darmowa i to Ty decydujesz jaką będzie miała formę (jeśli wolisz od razu porozmawiać przez Zoom lub telefon, zamiast wysyłać wiadomość, możesz umówić się na rozmowę przez stronę kontaktową).

2. Projektowanie strony internetowej

Na początku przygotuję najlepszą dla Twojego biznesu strategię, dzięki której strona internetowa będzie realizowała Twoje cele i oczekiwania. Następnie napiszę teksty na Twoją stronę i stworzę makietę strony, która będzie przedstawiała układ strony. W kolejnym etapie przygotuję graficzny projekt strony, a gdy go zaakceptujesz, zbuduję Twoją stronę w Webflow lub w Wordpress. Kiedy strona będzie gotowa, otrzymasz ode mnie film, w którym krok po kroku wyjaśnię, jak aktualizować stronę i nią zarządzać.

3. Zdobądź więcej klientów

Twoja nowa strona Internetowa będzie pracowała aktywnie przez 24h na dobę generując nowych klientów i zysk. Co więcej administrowanie nią i aktualizowanie jej zawartości będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią, który dla Ciebie przygotuję.

Twoja strona internetowa przed i po tym, jak zaczniemy współpracować:

Przed
Strona pokazuje Twoją ofertę
Po
Strona zachęca użytkowników, aby korzystali z Twojej oferty
Przed
Strona opowiada o Twojej firmie
Po
Strona prezentuje Twoją firmę jako autorytet
Przed
Strona przedstawia Twoje usługi
Po
Strona mobilizuje użytkowników, aby korzystali z Twoich usług
Przed
Twoja oferta przedstawiona jest nieczytelnie
Po
Twoja oferta jest czytelna i łatwa do zrozumienia
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności