Strategiczna strona internetowa

Nie wiesz, co umieścić na stronie internetowej, żeby przyciągnąć klientów i przekonać do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.

strategiczna strona internetowa

Efektywna strona internetowa, to strona która realizuje Twoje cele

Wiele firm uważa, że wystarczy umieścić w internecie stronę z ofertą i informacjami o firmie, aby przyciągnąć klientów. W obecnych czasach jednak samo posiadanie strony internetowej to za mało.
Jeśli chcesz, aby strona internetowa realizowała cele, które przed nią stawiasz i pozyskiwała klientów, potrzebujesz strategii, która nie tylko będzie wykorzystywała zasady współczesnego marketingu, ale także odwoływała się do potrzeb, pragnień i problemów Twoich klientów.
strona internetowa strategia

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, ja w tworzeniu stron internetowych - razem osiągniemy sukces

strategia strona internetowa
Zastanawiasz się, co umieścić na stronie internetowej, aby pozyskiwać przez nią klientów?
Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, nie musisz być także specjalistą w tworzeniu stron internetowych czy copywritingu.
Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której Twoja strona internetowa będzie działała jak efektywna maszyna marketingowa, przekonując odwiedzających, by skorzystali z Twojej oferty. Odwołując się do pragnień i problemów Twoich klientów, pokażę im, że ich rozumiesz i jesteś w stanie im pomóc.

Dopasowana do Twojej firmy i klientów strategia sprawi, że:

01. Strona internetowa będzie realizowała cele, które przed nią stawiasz
02. Klienci będą częściej rezerwowali Twoje usługi przez stronę internetową, ponieważ przekaz będzie odwoływał się do ich pragnień i problemów
03. Klienci poczują się zrozumiani i zaufają Twojej firmie

Strategiczna strona internetowa stanie się Twoim ulubionym narzędziem marketingowym

1. Sesja strategiczna

Sesja strategiczna to pierwszy etapy pracy nad stroną internetową. Po tym, jak podpiszemy umowę, w dogodnym dla Ciebie terminie umówimy się na sesję strategiczną. Sesja może się odbyć telefonicznie lub przez video rozmowę (na prośbę klienta także drogą emailową)

2. Projekt i budowa strony

Na podstawie informacji uzyskanych podczas sesji strategicznej napiszę teksty na Twoją stronę internetową i stworzę makiety, która będzie zawierała strukturę strony. Następnie na podstawie makiety przygotuję dla Ciebie graficzny projekt strony i zbuduję Twoją stronę w Wordpress lub Webflow.

3. Strona realizująca cele

Efektem naszej pracy będzie strona internetowa, która będzie realizowała Twoje cele, budowała autorytet i pozyskiwała klientów.

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam stronę internetową:

strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo
Stwórzmy razem przekaz marki, który przemówi do Twoich klientów

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności