Copywriting

Nie wiesz, jak napisać na stronę teksty, aby zainteresować klientów swoją ofertą? A może nie masz na to czasu? Stworzę dla Ciebie profesjonalne teksty, które trafią prosto do umysłów i serc Twoich klientów, zachęcając ich do skorzystania z Twoich usług.

copywriting

Pisanie tekstów na stronę internetową jeszcze nigdy nie było tak trudne jak obecnie

Myśl o konieczności napisania tekstów na stronę może być przytłaczająca. Tworzenie tekstów nie jest łatwe, a do tego pochłania dużo czasu. Na dodatek jeśli teksty, które stworzymy będą niezrozumiałe lub mało interesujące dla naszych klientów, możemy ich zniechęcić, a nawet obniżyć autorytet firmy.
W obecnych czasach ludzie mają mało czasu na przeglądanie stron internetowych. Bardziej je wertują niż czytają i dlatego jeśli nie wiemy, jak zwrócić uwagę klientów, istnieje duże ryzyko, że nawet jeśli nasza oferta mogłaby pomóc im rozwiązać wiele problemów, przeglądając naszą stronę, nie zrozumieją tego.
copywriting strona internetowa

Zwiększ skuteczność swojego przekazu dzięki jasnym i zrozumiałym tekstom

strona internetowa copywriting
Wiem, że masz ważniejsze rzeczy na głowie i że czas, który zajęłoby Ci pisanie tekstów na stronę, wolisz przeznacz na zajmowanie się swoją firmą. Dlatego chciałabym zdjąć ten obowiązek z Twoich barków.
Stworzę na Twoją stronę internetową teksty, które zwrócą uwagę Twoich klientów oraz w jasny i zrozumiały sposób opowiedzą o Twojej ofercie. Będą też nawiązywały do pragnień i problemów Twoich klientów, pokazując, jak Twoje usługi mogą im pomóc.

Dzięki temu, że Twoja strona zostanie napisana specjalnie dla Twoich klientów:

01. Twój przekaz przemówi do klientów
02. Klienci zrozumieją Twoją ofertę i korzyści, jakie mogą dzięki niej uzyskać
03. Zwrócisz uwagę potencjalnych klientów
04. Wzbudzisz zaufanie

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam stronę internetową:

strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo
Stwórzmy razem przekaz marki, który przemówi do Twoich klientów

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności