projektant stron internetowych

Karolina Pobłocka projektant stron internetowych gdańsk

Zbyt często firmy usługowe mają trudności z pozyskiwaniem klientów poprzez strony www. Żyjemy w świecie, gdzie prawie każdy biznes działa online i ciężko wyróżnić się z tłumu.

Jeśli Twoja strona internetowa nie przynosi tylu klientów i takich zysków, jak oczekujesz, z pewnością odczuwasz rozczarowanie i frustrację, a poziom Twojego stresu stale rośnie.

Rozumiem to i chcę Ci pomóc. Zasługujesz na stronę internetową, która wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i przedstawi Twoją ofertę w taki sposób, że klienci zrozumieją, jak dużo zyskają, korzystając z Twoich usług.

Moja firma znajduje się w Gdańsku, ale pracuję z klientami z całego kraju, zmieniając ich strony internetowe w narzędzia marketingowe, które pozyskują klientów.

Indywidualnie i strategicznie zaprojektowana strona internetowa sprawi, że klienci zauważą Twoją firmę i będą chętniej korzystali z Twoich usług.

Jak mogę ci pomóc?

Indywidualny projekt

Stworzę dla ciebie unikalny projekt strony internetowej, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i Twojej oferty.

Przekaz marki

Wspólnie stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty

Webflow

Buduję strony w Webflow. Ma to dużo zalet. Tworzone przeze mnie strony wyglądają tak samo dobrze na wszystkich urządzeniach, są atrakcyjne dla użytkowników i przyjazne wyszukiwarce google. Dodatkowo hosting Webflow jest niezawodny, szybki, bezpieczny i posiada łatwy, przyjazny w obsłudze wizualny edytor zawartości (CMS).

Strategia

Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której użytkownicy zrozumieją, co mogą zyskać, korzystając z Twoich usług i będą korzystali z Twojej oferty.

Copywriting

Napiszę na Twoją stronę teksty w taki sposób, że trafią do Twoich klientów. Opowiem użytkownikom o Twoich usługach w taki sposób, by zobaczyli, jak możesz zmienić ich życie na lepsze.

SEO

Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem przeglądarek, aby klienci mogli znaleźć Twoją firmę w Internecie.

Tłumaczenia

Posiadam certyfikat CAE i mogą przygotować również angielską wersję Twojej strony.

Intuicyjny CMS

Przygotuję dla Ciebie w Webflow (lub Bricks, jeśli zdecydujesz się na Wordpress) łatwy w obsłudze CMS, dzięki któremu aktualizowanie strony będzie szybkie i przyjemne.

Szkolenie

Kiedy strona będzie gotowa, otrzymasz ode mnie film, na którym dokładnie wyjaśnię, jak aktualizować i obsługiwać stronę. Dodatkową mogę przeprowadzić szkolenie onlinie przez Zoom lub Google Meet.

Opieka nad stroną

Jeśli będziesz potrzebować kogoś do opieki nad stroną, jestem otwarta na dalszą współpracę.

Zależy mi na sukcesie Twojej strony internetowej tak samo jak Tobie

Twój sukces jest moim sukcesem, więc dołożę wszelkich starań, aby strona www, którą dla Ciebie stworzę spełniała Twoje oczekiwania i realizowała Twoje cele.
Chciałabym, aby projekt, nad którym będziemy wspólnie pracować, pomógł rozwiązać problemy Twojej firmy i pomógł w jej rozwoju. Niezależnie od tego, ilu klientów i jakie zyski przynosi obecnie Twoja strona internetowa, wierzę, że nowa strona www poprawi te wyniki.
Pochodzę z Gdańska, ale pracuję z klientami z całego kraju, więc z przyjemnością Ci pomogę niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja firma.
Dobra komunikacja jest dla mnie priorytetem, więc współpraca ze mną jest łatwa. Chcesz to sprawdzić?  Wyślij do mnie wiadomość.
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności