Tworzenie stron www Kraków

Pomogę Ci przekształcić stronę internetową w efektywną maszynę marketingową, która będzie pracowała dla Twojej firmy w Krakowie 24 godziny na dobę, zmieniając odwiedzających w klientów.

Tworzenie stron www Kraków

Wiele firm z Krakowa ma problemy z pozyskiwaniem klientów przez strony internetowe

To smutne, ale tak wygląda obecnie sytuacja. Jesteś na tej stronie prawdopodobnie dlatego, że Twoja firma znajduje się w Krakowie, ale problem dotyczy firm z całej Polski.
Jeszcze parę lat temu wystarczyło mieć stronę w intrenecie, aby zarabiać, ale świat się zmienił. Teraz, kiedy prawie każdy biznes działa online, nie wystarczy, że Twoja strona internetowa dostarcza użytkownikom informacje o firmie i usługach, które oferujesz.
Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa przynosiła dochody, musi działać jak strategicznie zaprojektowana maszyna, która przyciąga uwagę klientów zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i słowami.

Czy przeglądając stronę www swojej firmy z Krakowa, zadajesz sobie podobne pytania?

01. Czy strona internetowa wyróżnia moją firmę na tle innych firm z Krakowa i Polski?
02. Czy strona www mojej firmy wygląda profesjonalnie?
03. Co umieścić na stronie internetowej, by przyciągnąć uwagę użytkowników?
04. Jak napisać teksty na stronę, by mój przekaz trafił do klientów?
05. Czy moim klienci z Krakowa i całej Polski są w ogóle w stanie znaleźć stronę mojej firmy w sieci?
Tworzenie stron www Kraków - problemy z pozyskiwaniem klientów
Jeśli tak jest - nie martw się. Nie musisz radzić sobie z tymi problemami samodzielnie. Co więcej odpowiedzi na 2 z powyższych pytań, mogę Ci udzielić już podczas pierwszej, darmowej rozmowy.

Pomogę Ci zmienić stronę internetową Twojej firmy w Krakowie w efektywną maszynę marketingową, wykorzystując:

Strategia

Przekaz marki

Chcesz przekonać klientów, że Twoja firma może im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.
Strategia

Strategia

Nie wiesz, co umieścić na stronie internetowej, żeby przekonać klientów do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.
Copywriting

Copywriting

Chcesz, aby teksty na stronie przemawiały do klientów, ale nie wiesz, jak je napisać lub nie masz na to czasu? Stworzę na Twoją stronę teksty, które trafią do umysłów i serc Twoich klientów, sprawiając, że będą korzystali z Twoich usług.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Chcesz, aby Twoja strona internetowa prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi, Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.
Webflow

Łatwy system zarządzania stroną

Marzysz o stronie, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Tworzę strony w Webflow i Wordpress  (przez Bricks Builder). Dzięki temu razem ze stroną otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony.
SEO

SEO

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby Twoja firma była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

Skuteczna strona www to klucz do sukcesu Twojej firmy w Krakowie

01. Wyróżnij się na tle konkurencji - nie tylko z Krakowa
02. Zyskaj wiarygodność i zaufanie klientów
03. Zwiększ sprzedaż swoich usług
04. Śpij spokojnie wiedząc, że nawet kiedy Ty nie pracujesz, Twoja strona pracuje dla Ciebie

Przykładowe strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci - nie tylko z Krakowa, dla których zaprojektowałam strony www:

strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo
Twoja firma jest spełnieniem Twoich marzeń i zasługujesz na to, aby strona internetowa przedstawiała Twoją ofertę w taki sposób, by klienci chcieli z niej korzystać.

Projektowanie stron internetowych Kraków - pomaganie innym w osiągnięciu sukcesu jest moją pasją

Rozumiem, jak frustrujące jest to, że Twój biznes w Krakowie nie rozwija się tak szybko, jak tego pragniesz. Wiesz, że Twoje usługi mogą przynieść korzyści wielu ludziom i uruchamiając stronę internetową miałaś/miałeś nadzieję, że będzie ona generowała klientów. Tymczasem czas płynie, a niewiele się dzieje.
Pomagam właścicielom firm z Krakowa, pozyskiwać klientów poprzez strony internetowe, zmieniając je w strategiczne narzędzia marketingowe, które trafiają przekazem do klientów.
Zaufaj mojej wiedzy w projektowaniu stron internetowych dla różnych branż i przekonaj się, jak moje rozwiązania pomogą Ci przyciągnąć uwagę klientów z Krakowa i całej Polski. Razem opracujemy strategię, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej strony www i osiągnąć sukces online.
Tworzenie stron www Kraków - mogę Ci pomóc

Dlaczego posiadanie profesjonalnej strony www dla firm w Krakowie jest ważne?

Tworzenie stron www Kraków- profesjonalna www
Posiadanie profesjonalnej strony internetowej ma kluczowe znaczenie pozyskiwania klientów w Internecie. Profesjonalna strona internetowa nie tylko pomoże Ci zaprezentować swoje usługi, ale także wzmocni wiarygodność Twoje firmy i zaufanie potencjalnych klientów.
Dobrze zaprojektowana strona internetowa może również poprawić ranking w wyszukiwarkach, ułatwiając ludziom znalezienie Twojej firmy z Krakowa w Internecie.
Pomogę Ci stworzyć stronę internetową, która zrozumiale wyrazi przekaz Twojej marki i zachęci klientów do korzystania z usług Twojej firmy.

Strona www, którą stworzę dla Twojej firmy w Krakowie będzie łatwa w zarządzaniu i edycji.

Skonfiguruję dla Twojej firmy w Krakowie system zarządzania stroną internetową (CMS) w taki sposób, że edytowanie tekstów i zdjęć oraz dodawanie nowej treści (także blogów) będzie łatwe, szybkie i przyjemne.
Buduję strony w Webflow i Wordpress (przez Bricks Builder). O tym, które rozwiązanie będzie lepsze dla Twojej firmy, możemy porozmawiać już podczas pierwszej, darmowej rozmowy.
Tworzenie stron www Kraków- Webflow

3 kroki do nowej strony www:

1. Sesja strategiczna

Zanim przystąpię do projektowania Twojej strony internetowej chcę dowiedzieć się więcej o Twojej firmie, Twoich klientach i celach. Sesja strategiczna może odbyć się przez telefon lub video rozmowę.

2. Projektowanie strony internetowej

Na postawie informacji, które uzyskam podczas sesji strategicznej, napiszę teksty na Twoją stronę i stworzę jej strukturę, którą następnie przedstawię Ci w formie makiety. Kiedy zaakceptujesz makietę, przystąpię do stworzenia projektu graficznego Twojej nowej strony internetowej. Kiedy zaakceptujesz projekt, zbuduję Twoją stronę w Webflow lub w Wordpress. Gdy strona będzie gotowa, otrzymasz ode mnie film, w którym krok po kroku wyjaśnię, jak nię zarządzać.

3. Zaczniesz przyciągać więcej klientów

Twoja nowa strona Internetowa będzie pracowała aktywnie przez 24h na dobę, generując nowych klientów i zysk. Co więcej administrowanie nią i aktualizowanie jej zawartości będzie szybkie i przyjemne.

Tworzenie stron www Kraków. Twoja strona internetowa przed i po tym, jak zaczniemy współpracować:

Przed
Strona internetowa pokazuje Twoją ofertę
Po
Strona pokazuje użytkownikom, dlaczego powinni skorzystać z Twojej oferty
Przed
Strona internetowa opowiada o Twojej firmie
Po
Strona prezentuje Twoją firmę jako autorytet
Przed
Twoja oferta przedstawiona jest nieczytelnie
Po
Twoja oferta jest czytelna i łatwa do zrozumienia

Projektowanie i tworzenie stron - najczęściej zadawane pytania:

Czy to, że tworzysz strony w Webflow oznacza, że nie mogę zamówić u ciebie strony w Wordpress?

faq-otworz

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

faq-otworz

Jak długo trwa zrobienie strony?

faq-otworz

W jakim mieście znajduje się twoja firma?

faq-otworz

Czy istnieje możliwość spotkania się osobiście, aby porozmawiać o stronie?

faq-otworz

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

faq-otworz

Czy tworzysz strony internetowe w Webflow?

faq-otworz

Co to jest Webflow?

faq-otworz
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności