Strony internetowe Słupsk

Tworzę profesjonalne i nowoczesne strony internetowe, które przyciągają uwagę i pozyskują klientów. Pomóż swojej firmie ze Słupska wyróżnić się na tle konkurencji.

Strony internetowe Słupsk - witryna szkoły dla psów

Wiele firm ze Słupska ma problemy z pozyskiwaniem nowych klientów przez strony www

Jeszcze parę lat temu wystarczyło mieć stronę www, aby pozyskiwać klientów online. Jednak teraz, kiedy prawie każda firma w Słupsku (i w Polsce) posiada swoją stronę internetową, to za mało.
Jeśli chcesz, aby strona internetowa przynosiła zysk, musi działać jak strategicznie zaprojektowana maszyna marketingowa.

Usługi, które oferuję, sprawią, że strona, którą stworzę, będzie skutecznie realizowała Twoje cele:

Strategia

Przekaz marki

Chcesz przekonać klientów, że możesz im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.
Strategia

Strategia

Nie wiesz, co umieścić na stronie, żeby przekonać klientów do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.
Copywriting

Copywriting

Chcesz, aby teksty na stronie przemawiały do klientów, ale nie wiesz, jak je napisać lub nie masz na to czasu? Stworzę na Twoją stronę teksty, które trafią do umysłów i serc Twoich klientów, sprawiając, że będą korzystali z Twoich usług.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Chcesz, aby Twoja strona www prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Cię na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi (dbającemu o UX) Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.
Webflow

Łatwy system zarządzania treścią

Marzysz o stronie, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony (CMS Webflow lub WordPress)
SEO

SEO (optymalizacja)

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa

01. Wyróżni Twoją firmę tle konkurencji - nie tylko ze Słupska
02. Będzie budziła zaufanie klientów
03. Zwiększy sprzedaż Twoich usług
04. Będzie pracowała dla Ciebie 24/7

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Tworzenie stron Gdynia - certyfikat Flux Academy
01. Jestem profesjonalną projektantką stron, co potwierdza dyplom Flux Academy
02. Zajmę się tworzeniem Twojej strony od początku do końca. Przygotuję dla Ciebie indywidualny projekt, strategię i zbuduję Twoją stronę.
03. Jestem elastyczna. Doradzę Ci najlepsze rozwiązania, ale też wysłucham Twoich opinii i pomysłów.
04. Zależy mi na Twoim sukcesie. Chcę nie tylko stworzyć dla Ciebie stronę, ale także pomóc Ci odnieść sukces online.
strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik

Tworzenie stron internetowych Słupsk - wybrane realizacje:

01
Projekt graficzny, budowa strony w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa strony w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa strony w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa strony w webflow

Salon masażu: Revitallio

strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Stoszek
Doradca rozwoju i kariery

Strony internetowe Słupsk - tak wygląda mój proces pracy

1. Opracowanie strategii

Tworzenie stron www rozpoczynam zawsze od opracowania strategii. Dlatego współpracę zaczniemy od sesji strategicznej (przez telefon, video rozmowę lub e-mailowo). To pomoże mi poznać lepiej Twoją firmę i opracować profil klienta.

2. Unikalny projekt strony

Na podstawie informacji, które uzyskam podczas sesji strategicznej, napiszę teksty na Twoją stronę www i stworzę makietę, która będzie przedstawiała układ witryny. Następnie przygotuję graficzny projekt strony, a kiedy go zatwierdzisz, zbuduję Twoją witrynę w Webflow lub w WordPress.

3. Więcej klientów i spokoju

Twoja strona będzie pracowała aktywnie 24/7, mobilizując klientów, by korzystali z Twojej oferty. Co więcej edycja i dodawanie nowych treści będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi CMS, który dla Ciebie przygotuję (otrzymasz ode mnie też film szkoleniowy).
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie prac odbywały się konsultacje, a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na stronie www swojej firmy. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.