Strony www Gdynia

Chcesz, aby więcej klientów rezerwowało Twoje usługi online? Pomogę Ci przekształcić stronę internetową w efektywną maszynę marketingową, która będzie pracowała dla Twojej firmy 24/7, zmieniając odwiedzających w klientów.

strony www Gdynia

Czy masz wrażenie, że Twoja strona internetowa generuje zbyt mało klientów?

strony internetowe gdynia - problemy z pozyskiwaniem klientów
01. Przedstawiłeś / przedstawiłaś na stronie internetowe ofertę swojej firmy w ciekawy sposób, a klienci i tak z niej nie korzystają?
02. Ciągle rozmyślasz nad nową treścią, strategią, ale sprzedaż Twoich usług przez internet wciąż nie rośnie?
03. Strona www Twojej firmy kiedyś generowała większe zyski niż obecnie?

Zbyt wiele firm z Gdyni ma problemy z pozyskiwaniem klientów przez strony www

Niezależnie od tego, czy Twoja firma znajduje się w Gdyni, czy w innej części świata, teraz, kiedy prawie każdy biznes działa online, nie wystarczy, że Twoja strona internetowa pracuje jak wizytówka, dostarczając użytkownikom informacje o usługach, które oferujesz.
Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa przyciągała klientów, musi działać jak strategicznie zaprojektowana maszyna, koncentrując się na tym, by zmieniać użytkowników w klientów. Jeśli tak nie jest, tracisz okazje i pieniądze.

Pomogę Ci zmienić stronę internetową Twojej firmy w efektywną maszynę marketingową, wykorzystując:

Strategia

Przekaz marki

Chcesz przekonać klientów, że Twoja firma może im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.
Strategia

Strategia

Nie wiesz, co umieścić na stronie internetowej, żeby przekonać klientów do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.
Copywriting

Copywriting

Chcesz, aby teksty na stronie przemawiały do klientów, ale nie wiesz, jak je napisać lub nie masz na to czasu? Stworzę na Twoją stronę teksty, które trafią do umysłów i serc Twoich klientów, sprawiając, że będą korzystali z Twoich usług.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Chcesz, aby Twoja strona internetowa prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi, Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.
Webflow

Łatwy system zarządzania stroną

Marzysz o stronie, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Tworzę strony w Webflow i Wordpress  (przez Bricks Builder). Dzięki temu razem ze stroną otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony.
SEO

SEO

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby Twoja firma była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

Zasługujesz na to, aby mieć witrynę, która będzie się wyróżniała na tle innych i przyciągała klientów

Tworzenie stron Gdynia - certyfikat Flux Academy
Projektowanie stron internetowych i pomaganie innym w osiągnięciu sukcesu jest moją pasją. Stworzę dla Twojej firmy z Gdyni profesjonalną i nowoczesną stronę www, która wyróżni Cię na tle konkurencji, pomoże pozyskiwać klientów i zrealizuje cele, które przed nią stawiasz.
Mam nie tylko doświadczenie, ale i wiedzę. Jestem absolwentka Flux Academy (Profesjonalne projektowanie stron) oraz licznych kursów, m.in. Ulitmate Seo Training (pozycjonowanie stron w Google) i WriteSite (Copywriting & Strategia).

Strona internetowa, którą dla Ciebie zaprojektuję, będzie:

01. Wyglądała ładnie i profesjonalnie
02. Mobilizowała klientów, by korzystali z Twojej oferty
03. Demonstrowała, że Twoja firma jest godna zaufania
04. Łatwa do zarządzania i aktualizacji

Tworzenie stron Gdynia - wybrane realizacje:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

03
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam strony internetowe:

strona internetowa dla trik - opinia

Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo

Strony www Gdynia - 3 kroki do sukcesu:

1. Opracowanie strategii

Tworzeniem strony internetowej rozpoczynam zawsze od opracowania strategii. Dlatego współpracę zaczniemy od sesji strategicznej (przez telefon, video rozmowę lub e-mailowo). To pomoże mi poznać lepiej Twoją firmę i opracować profil klienta.

2. Unikalny projekt strony

Na podstawie informacji, które uzyskam podczas sesji strategicznej, napiszę teksty na Twoją stronę internetową i stworzę makietę, która będzie przedstawiała układ witryny. Następnie przygotuję graficzny projekt strony internetowej, a kiedy go zatwierdzisz, zbuduję Twoją witrynę w Webflow lub w WordPress.

3. Więcej klientów i spokoju

Twoja strona Internetowa będzie pracowała aktywnie 24/7, mobilizując klientów, by korzystali z Twojej oferty. Co więcej edycja i dodawanie nowych treści będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi CMS, który dla Ciebie przygotuję (otrzymasz ode mnie też film szkoleniowy).

Twoja strona www przed i po tym, jak zaczniemy współpracować:

Przed
Strona pokazuje Twoją ofertę
Po
Strona zachęca użytkowników, aby korzystali z Twojej oferty
Przed
Strona opowiada o Twojej firmie
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
Po
Strona prezentuje Twoją firmę jako autorytet
Przed
Twoja oferta przedstawiona jest skomplikowanie
Po
Twoja oferta jest czytelna i łatwa do zrozumienia

Projektowanie stron internetowych Gdynia - najczęściej zadawane pytania:

Nie mam ani hostingu ani domeny. Czy doradzisz mi co wybrać?

faq-otworz

W jakim programie zaprojektujesz moją stronę www?

faq-otworz

Moja firma nie znajduje się w Gdyni, czy mimo to mogę skorzystać z Twoich usług?

faq-otworz

W jakim programie budujesz strony?

faq-otworz

Moja firma znajduje się w Gdyni. Czy możemy spotkać się osobiście, aby porozmawiać o stronie?

faq-otworz
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na stronie internetowej swojej firmy z Gdyni. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.