Strony internetowe Gdańsk

Stworzę dla Ciebie stronę internetową, która atrakcyjnym wyglądem oraz zrozumiałym, odwołującym się do pragnień klientów przekazem, będzie przyciągała uwagę użytkowników i pracowała dla Ciebie 24/7, zmieniając ich w klientów.

tworzenie-stron-www-gdansk

Wiele firm z Gdańska ma problemy z pozyskiwaniem klientów przez strony internetowe

Jeszcze parę lat temu wystarczyło mieć stronę www, aby zarabiać przez internet, ale świat się zmienił. Teraz, kiedy prawie każda firma w Gdańsku działa online, nie wystarczy, że Twoja strona internetowa działa jak wizytówka, dostarczając użytkownikom informacji o firmie i usługach, które oferujesz.
Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa przynosiła zysk, musi działać nie jak wizytówka, ale strategicznie zaprojektowana maszyna marketingowa, koncentrując się na tym, by zmieniać użytkowników w klientów.
Jeśli tak nie jest, tracisz okazje i pieniądze.

Czy kiedy przeglądasz stronę www swojej firmy, dręczą Cię podobne pytania?

strony internetowe Gdańsk - problemy z pozyskiwaniem klientów
01. Czy strona internetowa wyróżnia moją firmę na tle innych firm z Gdańska i Polski?
02. Czy strona www mojej firmy wygląda profesjonalnie?
03. Co umieścić na stronie, by przyciągnąć uwagę użytkowników?
04. Jak napisać teksty na stronę, by mój przekaz trafił do klientów?
05. Czy moi klienci z Gdańska i całej Polski są w ogóle w stanie znaleźć stronę internetową mojej firmy w sieci?

Pomogę Ci zmienić stronę internetową Twojej firmy w efektywną maszynę marketingową, wykorzystując:

Strategia

Przekaz marki

Chcesz przekonać klientów, że Twoja firma może im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.
Strategia

Strategię

Nie wiesz, co umieścić na stronie internetowej, żeby przekonać klientów do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.
Copywriting

Copywriting

Chcesz, aby teksty na stronie przemawiały do klientów, ale nie wiesz, jak je napisać lub nie masz na to czasu? Stworzę na Twoją stronę teksty, które trafią do umysłów i serc Twoich klientów, sprawiając, że będą korzystali z Twoich usług.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Chcesz, aby Twoja strona internetowa prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi, Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.
Webflow

Łatwy system zarządzania stroną

Marzysz o stronie internetowej, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Tworzę strony w Webflow i Wordpress  (przez Bricks Builder). Dzięki temu razem ze stroną otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony.
SEO

SEO

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby Twoja firma była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

Skuteczna strona www to klucz do sukcesu Twojej firmy w Gdańsku

01. Wyróżnij się na tle konkurencji - nie tylko z Gdańska
02. Zyskaj wiarygodność i zaufanie klientów
03. Zwiększ sprzedaż swoich usług
04. Śpij spokojnie wiedząc, że nawet kiedy Ty nie pracujesz, Twoja strona pracuje dla Ciebie
strona internetowa dla trik - opinia

"Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik

Strony internetowe, które zaprojektowałam i zbudowałam:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery

Strony internetowe Gdańsk. Pomaganie innym w osiągnięciu sukcesu jest moją pasją

Rozumiem, jak frustrujące jest to, że Twój biznes w Gdańsku nie rozwija się tak szybko, jak tego pragniesz. Wiesz, że Twoje usługi mogą przynieść korzyści wielu ludziom i uruchamiając stronę internetową miałaś/miałeś nadzieję, że będzie ona generowała klientów. Tymczasem czas płynie, a niewiele się dzieje.
Pomagam właścicielom firm z Gdańska, pozyskiwać klientów poprzez strony internetowe, zmieniając je w strategiczne narzędzia marketingowe, które trafiają przekazem do klientów.
Zaufaj mojej wiedzy w projektowaniu stron internetowych dla różnych branż i przekonaj się, jak moje rozwiązania pomogą Ci przyciągnąć uwagę klientów z Gdańska i całej Polski. Razem opracujemy strategię, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej strony www i osiągnąć sukces online.
Tworzenie stron www Gdańsk - mogę Ci pomóc

3 kroki do nowej strony www:

1. Opracowanie strategii

Tworzenie strony internetowej rozpoczynam zawsze od opracowania strategii. Dlatego współpracę zaczniemy od sesji strategicznej (przez telefon, video rozmowę lub e-mailowo). To pomoże mi poznać lepiej Twoją firmę i opracować profil klienta.

2. Unikalny projekt strony

Na podstawie informacji, które uzyskam podczas sesji strategicznej, napiszę teksty na Twoją stronę internetową i stworzę makietę, która będzie przedstawiała układ witryny. Następnie przygotuję graficzny projekt strony internetowej, a kiedy go zatwierdzisz, zbuduję Twoją witrynę w Webflow lub w WordPress.

3. Więcej klientów i spokoju

Twoja strona Internetowa będzie pracowała aktywnie 24/7, mobilizując klientów, by korzystali z Twojej oferty. Co więcej edycja i dodawanie nowych treści będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi CMS, który dla Ciebie przygotuję (otrzymasz ode mnie też film szkoleniowy).
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog

Twoja witryna internetowa przed i po tym, jak zaczniemy współpracować:

Przed
Strona opisuje Twoją ofertę
Po
Strona zachęca użytkowników, aby korzystali z Twojej oferty
Przed
Strona opowiada o Twojej firmie
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności
Po
Strona buduje zaufanie do Twojej firmy
Przed
Twoja oferta jest przedstawiona zbyt skomplikowanie
Po
Twoja oferta jest czytelna i łatwa do zrozumienia

Projektowanie i tworzenie stron www Gdańsk - najczęściej zadawane pytania:

Moja firma znajduje się w Gdańsku. Czy możemy spotkać się osobiście, aby porozmawiać?

faq-otworz

W czym tworzysz strony internetowe?

faq-otworz

Czy doradzisz mi, jaki hosting wybrać i gdzie kupić domenę?

faq-otworz

Chcę mieć możliwość łatwej edycji mojej strony. Czy mi to zapewnisz?

faq-otworz
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na stronie www swojej firmy. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.