Strony internetowe Gdynia

Projektuję nowoczesne strony internetowe, które motywują do działania i pomagają pozyskiwać klientów.

strony internetowe Gdynia - strona www dla doradcy rozwoju i kariery

Chcesz, aby Twoja strona www pozyskiwała klientów?

strony www gdynia - problemy z pozyskiwaniem klientów
W dzisiejszych czasach sama obecność w internecie to za mało. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja firma: czy w Gdyni, czy w innej części Polski, w świecie online panuje tak duża konkurencja, że Twoja strona internetowa nie może ograniczać się tylko do roli wizytówki prezentującej usługi.
Jeśli chcesz przyciągnąć klientów, Twoja strona musi działać jak strategicznie zaprojektowana maszyna, motywują użytkowników do podjęcia działania. Jeśli tak nie jest tracisz czas i pieniądze.

Strona internetowa, którą stworzę dla Twojej firmy w Gdyni będzie działała jak efektywne narzędzie marketingowe.

Strategia

Przekaz marki

Chcesz przekonać klientów, że Twoja firma może im pomóc? Razem stworzymy przekaz, dzięki któremu Twoi klienci zrozumieją, że ich życie stanie się łatwiejsze, jeśli skorzystają z Twojej oferty.
Strategia

Strategia

Nie wiesz, co umieścić na stronie internetowej, żeby przekonać klientów do wyboru Twojej oferty? Opracuję dla Ciebie specjalną strategię, dzięki której wszystkie elementy, jakie znajdą się na stronie, będą motywowały klientów do skorzystania z Twoich usług.
Copywriting

Copywriting

Chcesz, aby teksty na stronie przemawiały do klientów, ale nie wiesz, jak je napisać lub nie masz na to czasu? Stworzę na Twoją stronę teksty, które trafią do umysłów i serc Twoich klientów, sprawiając, że będą korzystali z Twoich usług.
Indywidualny projekt

Indywidualny projekt

Chcesz, aby Twoja strona internetowa prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała Twoją firmę na tle konkurencji? Dzięki indywidualnemu projektowi, Twoja strona będzie wyglądała unikalnie, atrakcyjnie i wzbudzała zaufanie klientów.
Webflow

Łatwy system zarządzania stroną

Marzysz o stronie, która będzie łatwa w edycji i aktualizacji? Tworzę strony w Webflow i Wordpress  (przez Bricks Builder). Dzięki temu razem ze stroną otrzymasz nowoczesny, łatwy i intuicyjny w obsłudze, wizualny edytor zawartości strony.
SEO

SEO

Pragniesz, aby Twoi potencjalni klienci mogli odnaleźć stronę Twojej firmy w Google? Aby Twoja firma była bardziej widoczna w sieci? Zoptymalizuję Twoją stronę internetową pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu Twoi klienci łatwiej odnajdą Cię w Internecie.

Twoja strona www będzie:

01. Wyglądała ładnie i profesjonalnie
02. Mobilizowała klientów, by korzystali z Twojej oferty
03. Demonstrowała, że Twoja firma jest godna zaufania
04. Łatwa do zarządzania i aktualizacji

Co mnie wyróżnia:

Tworzenie stron Gdynia - certyfikat Flux Academy
01. Twoja firma jest wyjątkowa i strona www powinna to pokazywać. Stworzę dla Ciebie indywidualny projekt, który odzwierciedli unikalny charakter Twojej firmy.
02. Zależy mi na Twoim sukcesie. Chcę, aby strona, którą dla Ciebie stworzę pomogła Ci i realizowała Twoje cele.
03. Elastyczność - Doradzę Ci najlepsze rozwiązania, ale też chętnie wysłucham Twoich opinii i pomysłów. Twoje zdanie jest dla mnie ważne.
04. Łatwość w kontakcie - Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Kontakt ze mną jest łatwy. Jeśli nie wierzysz, skontaktuj się ze mną, aby to sprawdzić!

Tworzenie stron www Gdynia - wybrane realizacje:

01
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Apartamenty Morski Sen

02
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Doradca rozwoju i kariery

03
Projekt graficzny, budowa w wordpress

Psia szkoła "Trik"

04
Projekt graficzny, budowa w webflow

Salon masażu: Revitallio

Co, o mojej pracy mówią klienci, dla których zaprojektowałam strony internetowe:

strona internetowa dla trik - opinia

Potrzebowałam nowoczesnej strony, która przekonałaby klientów do skorzystania z moich usług. Pani Karolina stworzyła piękną i funkcjonalną stronę, w której zostało zawarte wszystko, co chciałam przekazać potencjalnym klientom. Wszystko było oparte na wnikliwym procesie określenia potrzeb klientów i profilu mojej działalności. To zrobiło na mnie duże wrażenie. Po tym, jak nowa strona zaczęła działać, zauważam wyraźnie większą liczbę zgłoszeń poprzez formularz na stronie. Ponadto zauważyłam, że teksty i określenie potrzeb klientów są na tyle trafnie sformułowane, że oni sami je cytują chcąc opowiedzieć o kłopotach z jakimi się do mnie zwracają. Widać, że przekaz trafia do osób przeglądających stronę."

Monika Markiton
Psia Szkoła Trik
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Karoliną. Kompleksowe podejście do budowania strony internetowej ułatwia odpowiedź na oczekiwania Klienta. Na każdym etapie tworzenia www sprawnie ustalałyśmy najważniejsze kwestie, a dodatkowo Karolina była otwarta na doprecyzowanie wszystkich niejasności i edukację odnośnie narzędzi i innych niuansów. Polecam"

Iza Pawlak
Doradca rozwoju i kariery
strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery - opinia

"Potrzebowałam profesjonalnej strony internetowej, która będzie wizytówką mojego gabinetu i odda charakter mojej pracy. Pani Karolina bardzo zaangażowała się w cały proces tworzenia strony. Uwzględniała moje preferencje, a jednocześnie zaproponowała wiele cennych rozwiązań. Na każdym etapie tworzenia strony internetowej odbywały się konsultacje a po ukończeniu projektu otrzymałam szczegółowy instruktaż zarządzania stroną. Polecam serdecznie usługi Pani Karoliny, która jest osobą niezwykle kompetentną, elastyczną i otwartą na potrzeby klienta."

Izabela Ferenszkiewicz
Psycholog
przesuń w lewo
przesuń w prawo

Tak będzie przebiegała nasza współpraca:

1. Opracowanie strategii

Tworzeniem strony internetowej rozpoczynam zawsze od opracowania strategii. Dlatego współpracę zaczniemy od sesji strategicznej (przez telefon, video rozmowę lub e-mailowo). To pomoże mi poznać lepiej Twoją firmę i opracować profil klienta.

2. Unikalny projekt strony

Na podstawie informacji, które uzyskam podczas sesji strategicznej, napiszę teksty na Twoją stronę internetową i stworzę makietę, która będzie przedstawiała układ witryny. Następnie przygotuję graficzny projekt strony internetowej, a kiedy go zatwierdzisz, zbuduję Twoją witrynę w Webflow lub w WordPress.

3. Więcej klientów i spokoju

Twoja strona Internetowa będzie pracowała aktywnie 24/7, mobilizując klientów, by korzystali z Twojej oferty. Co więcej edycja i dodawanie nowych treści będzie szybkie i przyjemne, dzięki łatwemu w obsłudze systemowi CMS, który dla Ciebie przygotuję (otrzymasz ode mnie też film szkoleniowy).

Projektowanie stron internetowych Gdynia - najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest Twoja oferta?

faq-otworz

Czy strony, które tworzysz wyglądają dobrze na wszystkich urządzeniach?

faq-otworz

Czy będę mógł / mogła edytować tekst na stronie i wymieniać zdjęcia?

faq-otworz

Czy strona internetowa jest potrzebna firmie?

faq-otworz

Nie mam ani hostingu ani domeny. Czy doradzisz mi co wybrać?

faq-otworz

W jakim programie zaprojektujesz moją stronę www?

faq-otworz

Moja firma nie znajduje się w Gdyni, czy mimo to mogę skorzystać z Twoich usług?

faq-otworz

W jakim programie budujesz strony?

faq-otworz

Czy możemy spotkać się osobiście, aby porozmawiać o stronie?

faq-otworz
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na stronie internetowej swojej firmy z Gdyni. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.