Strona internetowa dla doradcy rozwoju i kariery

Nowy, indywidualnie dopasowany projekt strony internetowej, który został wdrożony w Wordpress za pomocą Bricks Buildera. Pracę rozpoczęłam od opracowania strategii i makiety. Następnie stworzyłam projekt graficzny, na podstawie którego zbudowałam stronę.

strona www - makietastrona www - projekt graficzny

Moja rola w projekcie:

01. Projekt graficzny strony internetowej
02. Copywriting
03. Budowa strony w Wordpress
04. Szkolenie w zakresie edycji treści strony

Cel projektu:

Podniesienie konwersji. Iza Pawlak pracuje online jako doradca rozwoju i kariery z klientami z całej Polski. Celem projektu było zaprojektowanie strony internetowej, która będzie zachęcała użytkowników, aby umówili się na pierwszą konsultację.

Paleta kolorów

Kolory, które zostały użyte w projekcie podkreślają profesjonalizm i autorytet, jednocześnie wzbudzając zaufanie i lojalność.
Kolor niebieski i granatowy dodają pewności siebie, podnoszą poczucie bezpieczeństwa oraz kontroli. Kojarzą się z wiedzą, spokojem, uczciwością i troską. Tworzą atmosferę, w której klientom będzie łatwiej podjąć ważną życiową decyzje i przystąpić do działania.
Paleta kolorów została wybrana wcześniej przez Izę i doskonale pasuje do jej marki. Jedyną zmianą, jaką wprowadziłam była zmiana odcienia koloru niebieskiego na taki, który zapewni dość kontrastu dla czcionki.
Strona internetowa - paleta kolorów

Typografia

Czcionka, jaka została użyta w projekcie to Montserrat. Monteserrat charakteryzuje się prostotą i elegancją, przez co wywołuje uczucie spokoju, pewności siebie i profesjonalizmu.
Strona internetowa - typografia

Przekaz:

"Zmień pracę, której nie lubisz, na pracę, którą kochasz" to nie tylko główny nagłówek, ale też motto, które ma przemawiać do klientów. Przez stronę internetową chciałyśmy wzbudzić w użytkownikach przekonanie, że każdy może i powinien czerpać radość ze swojej pracy, a jeśli tak nie jest powinien zastanowić się nad zmianą i tutaj Iza jako doradca rozwoju i kariery pełni rolę przewodnika, który jest w stanie pomóc osobom, które są niezadowolone ze swojej pracy i chciałyby zajmować się czymś innym.
Strona internetowa - nagłówek

Rozwiązanie problemu

Używając marketingu narracyjnego opowiedziałyśmy o problemach z którymi zmagają się klienci, odniosłyśmy się do ich pragnień i pokazałyśmy proces, który doprowadzi ich do sukcesu.
Aby wzmocnić wiarygodność i autorytet Izy jako doradcy rozwoju i kariery, umieściłam na stronie pozytywne opinie klientów, wzbudzające zaufanie statystyki oraz zdjęcia dyplomów potwierdzające jej kwalifikacje. Do strony został dodany również blog.
Strona internetowa - prezentacja
Strona internetowa - prezentacja cd

Projekt responsywny:

Strona jest w pełni responsywna i wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach niezależnie od wielkości ekrantu.
Strona internetowa - tablet
Strona internetowa - telefon
Chcesz, aby Twoja strona internetowa 24 godziny na dobę pracowała dla Ciebie, generując nowych klientów?

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona generowała więcej klientów?

Wypełnij formularz i uzyskaj 3 darmowe porady na temat tego, co możesz ulepszyć na swojej stronie internetowej. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Twój formularz został wysłany. W ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź.
Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj wypełnić formularz jeszcze raz.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, personalizacji oraz korzystania z narzędzi analitycznych. Jeśli zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności